Letní tábor v Běstvině se uskuteční termínu od 28. července do 4. srpna 2012. Přihlášky jsou k dispozici v Junioru.

Junior DDM-SVČ pořádá letní tábor Běstvina u Třemošnice.
Tábor se uskuteční v rekreačním středisku NIDM Běstvina u Třemošnice. Děti budou ubytovány v chatkách po dvou a ve srubech po šesti. K dispozici je dobré sociální vybavení, pět antukových hřišť, fotbalové hřiště, tělocvična, koupání v blízkém rybníku.
Děti si můžou vybrat z oddílů:
- aerobik (Anetka Prokešová)
- zumba (Martina Marťaska Hospodková)
- malé šikulky (pro nejmenší) (Radka a Terezka Culkovi)
- roztleskávačky (Janička Augustinová)
- rybáři (Tomáš Kadlec, Jan Kolář)


PROPOZICE
Ahoj, doufám že se těšíte na rybářský tábor stejně tak, jako my, jen bychom vám rádi upřesnili, co si na tábor vzít a nevzít. :-) Na ryby budeme chodit na revíry 451 015 DOUBRAVA 4 - vodní nádrž Pařížov (kapr, štika, okoun, candát, hlavatka…). Hlavně doporučuji vhodný batoh na ryby (nejlépe na záda), jelikož budeme každý den chodit na ryby pěšky. Není to sice daleko, ale pokud budete mít malé, nebo velké holiny, tak budete mít puchýře a z nepraktické tašky vás budou bolet záda a ruce. NEBERTE si plavačkové bedny, stojany na pruty a luxusní rybářská křesla. Stačí vám vidličky a malé campingové židličky. Nemějte strach, dětem vždy zkontrolujeme tašky, aby nenosili zbytečnosti. Dále láhev na pití (stačí PET láhev) aby si mohli vzít pití na celé odpoledne.

Sbalte si: věci na položenou - pruty, navijáky, krmítka, olůvka, čihátka (policajty), háčky

Věci na plavanou - kolečko vlasce na návazce (stačí 30 m) a to o síle 0,16 a 0,10, dále malé háčky, splávky (0,5 g a poté 6 g), bročky a olůvka malých zátěží.

Věci na vláčení - ocelové lanko (stačí slabé cca 5kg), nebo lepší je wolframové lanko, dále nějaké nástrahy (rotačky, plandavky, twistry… Dle vašeho uvážení (stačí pár kousků))

Věci na noční lov - svítilna (čelovka) a náhradní baterie, dále svíčku, nebo chemická světýlka (aby jste viděli v noci čihátka (policajty a splávky))

VŠEOBECNÉ VĚCI!!!

Doklady - rybářský lístek, členská legitimace, mimopstruhová východočeská/svazová/republiková povolenka k lovu ryb

Vyprošťovač háčků (pean), metr, podběrák, vidličky na pruty, vezírek, vidličku k vezírku, žídličku, izolepu na návazce/ventilkovou gumičku,

Návnada -šrot (může být kupovaný, nebo podobný mému návodu na www.rk.huu.cz sekce výukový materiál) a 2 kyblíky (v jednom si šrot přivezete a do druhého si budete odsypávat vždy trochu na vycházku)

Nástraha - MASNÉ ČERVY, !!! ŽÍŽALY !!! - rousnice, dále dle uvážení kuličky (medovky, foukaná pšenice), kukuřice

OBLEČENÍ

K vodě budeme chodit za každého počasí ať v teple i chladnu. Proto si na tábor přibalte kraťasy, tričko, dlouhé teplejší kalhoty na ryby, dostatek mikin, svetrů a bundu na ryby, kšiltovku, nebo klobouk, klidně i kulicha :-)HLAVNĚ holinky a pláštěnku, nebo nepromokavé oblečení (goretex..), repelent

DOPORUČUJI

kdo má FEEDER / plavačák/ bič/ tak si je přibalte

Kleště na rohlíky, polarizační brýle… no snad je to vše :-)

NOŽE si NEBERTE, ty máme my.. ;-) pokud vás něco napadne, nebo máte nějaký dotaz, tak volejte 607 715 161 (Tomáš). Případně kdo nedává dítěti na tábor mobil (doporučuji, jak je znám, tak ho ztratí) můžete volat přes nás.. :-)

Těší se na vás Tomáš a Honza…
_________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________
Jiří Pejchar
+420 775 141 402
zaj.ou.vel.14@seznam.cz

Tomáš Kadlec
+420 607 715 161
p.kadlectomas@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one